Якість

Ви можете бути повністю впевнені, що продукція БАР'ЄР проходить контроль якості на всіх стадіях виробництва.

Здійснюється жорсткий вхідний контроль кожної партії сировини та комплектуючих із застосуванням сучасних лабораторних методів фізико-хімічного аналізу.

При здійсненні технологічного процесу виготовлення продукції контролюється кожна операція. Періодично здійснюється докладний контроль якості готової продукції, включаючи лабораторну оцінку ефективності очищення фільтрованої води.

Фільтри БАР'ЄР, на відміну від зарубіжних аналогів, розроблені з урахуванням специфіки російської води (багато неорганічного заліза, рясне хлорування, на відміну від Європи, де воду іонізують).

Для виробництва фільтрів БАР'ЄР використовуються матеріали від провідних виробників хімічної та фармацевтичної промисловості - високоякісний пластик BASF, допущений для контакту з харчовими продуктами; кокосове активоване вугілля Norit (вугілля, з шкаралупи кокосів, Шрі-Ланка), який володіє кращими сорбційними якостями, ніж звичайне активоване вугілля; високоякісна іонообмінна смола Bayer.

Фільтри БАР'ЄР володіють рядом як російських, так і зарубіжних сертифікатів, що підтверджують їх підвищений в порівнянні з ГОСТом якість.

З російських сертифікатів варто відзначити сертифікат відповідності Російського інституту споживчих випробувань (Рипи). БАР'ЄР неодноразово проводив незалежні об'єктивні тестування своєї продукції.

Система менеджменту якості ЗАТ "МЕТТЕМ-Технології" сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2008.

Сертифікат ISO 9001:2008 - це офіційний документ, який підтверджує, що діяльність компанії по виробництву продукції організована відповідно до міжнародних стандартів якості. Як правило, ISO 9001:2008 потрібно для входження компанії на західні ринки.

Членство в міжнародній організації Water Quality Association c 2000 підтверджує прихильність компанії "МЕТТЕМ-Технології" високим стандартам якості продукції, що випускається.

Кілька моделей глечиків БАР'ЄР пройшли випробування в незалежній некомерційній міжнародної організації Water Quality Association на відповідність стандартам ANSI / NSF 42, 53. Сьогодні БАР'ЄР має право ставити золоту медаль на моделі фільтрів-глечиків Екстра, Еко, Гранд, Гранд Нео, Норма, Стайл, і Премія.
                       
  ISO 9001:2008
WQA member
 

 
    WQA Gold Seal