«Я не користуюся фільтром для води, я тільки збираюся!»

Термины

Щелочность

Суммарное количество присутствующих в воде ионов бикарбоната, карбоната и гидроксила, которые могут нейтрализовывать кислоты.

Цветность

Показатель качества воды, характеризующий интенсивность окраски воды. Выражается в градусах платиново-кобальтовой шкалы. Высокая цветность отрицательно влияет на органолептические свойства воды. Предельно допустимое значение цветности, используемой для питьевых целей, составляет 35°.

Хлор

химический элемент VII группы периодической системы. Газ жёлто-зелёного цвета с резким запахом. Химически очень активен (окислитель). Применяют для обеззараживания (хлорирования) воды. Токсичен. Обладает канцерогенными и мутагенными свойствами, негативно влияет на все функции организма, подавляет иммунитет, может привести к образованию злокачественных опухолей. По данным американских исследований, у людей, постоянно употребляющих хлорированную воду, вероятность рака мочевого пузыря на 21% и рака прямой кишки на 38% выше, чем у тех, кто пьет очищенную, но нехлорированную воду.

Статті

«Я не користуюся фільтром для води, я тільки збираюся!»

Кожного разу відчуваючи запах хлорки у воді і бачачи білі пластівці на дні чайника ми вирішуємо купити фільтр для води. Але підходячи в магазині до стелажів з численними коробками різних виробників, губимося і відкладаємо покупку на наступний раз. Давайте переконаємося, що вибір фільтру для води справа не складна, якщо знати критерії відбору.

Перш за все, треба розібратися, чим забруднена вода у вашому крані, і потім знайти на полиці фільтр з підходящими компонентами.

В ідеалі необхідно провести аналіз води в спеціальній лабораторії, але, якщо мова йде про водопровідній воді, то перелік забруднень можна визначити самостійно за зовнішніми ознаками.


По-перше, механічні забруднення - це окалина, іржа, мул і дрібний пісок, що потрапляють у воду при проходженні по старих водопровідних труб. Ця задача для механічного фільтра для води, який захистить ваш дорогий керамічний змішувач від засмічення і забезпечить його тривалу експлуатацію. Після його установки зникне каламутність води, а випрану білизну буде дійсно білим.

Важкі метали у воді

По-друге, наявність у воді розчиненого заліза, свинцю і міді, які видають себе металевим присмаком, а також, червоно-коричневими плямами на мийці і унітазі. Крім того, господині можуть помітити, що під час ручного прання погано утворюється піна і псується тканина. Це одна з основних проблем російської води. Пам'ятаючи про те, що важкі метали накопичуються і мають токсичну дію на організм, необхідно вибирати спеціальний фільтр для води з очищенням від заліза допомогою іонообмінного матеріалу - смоли або волокна.Хлор и сероводород в водопроводной воде.jpg

В-третьих, зачастую вода имеет химический запах или привкус. Причиной может быть хлор, Который добавляют на станциях водоочистки для обеззараживания воды, или сероводород (запах гнилых яиц). Через трещины в старых трубах сероводород и другие токсические вещества попадают в водопровод из грунта, Который загрязнен промышленным сточнымы водами. Благодаря угольный фильтра для воды можно избавиться от ЭТИХ опаснейших для здоровья загрязнений. Такой фильтр содержит уголь в виде гранул или спрессованый в единый пористый блок. 


Соли-жесткости-в-воде.jpg

По-четверте, білий наліт на хромованих поверхнях і плитці у ванній, білі пластівці в кип'яченій воді сигналізують про високої жорсткості води. Крім того, солі жорсткості не тільки накопичуються у вигляді нальоту на нагріваючих елементах пральних машин і ушкоджують їх, але точно також накопичуються в організмі і ведуть до сечокам'яної хвороби. Про фільтрі для води з іонообмінної смолою ми вже згадували - він підійде і для усунення жорсткості води.
complex

Якщо ж у вашій воді присутні ознаки кількох зазначених вище забруднень, задумайтеся про придбання проточного фільтра для комплексної очистки, який вбудовується у водопровідну магістраль. При цьому в кожній ступені очищення буде міститися компонент, спеціально призначений для тієї чи іншої групи забруднень.