Статті

Термины

Щелочность

Суммарное количество присутствующих в воде ионов бикарбоната, карбоната и гидроксила, которые могут нейтрализовывать кислоты.

Цветность

Показатель качества воды, характеризующий интенсивность окраски воды. Выражается в градусах платиново-кобальтовой шкалы. Высокая цветность отрицательно влияет на органолептические свойства воды. Предельно допустимое значение цветности, используемой для питьевых целей, составляет 35°.

Хлор

химический элемент VII группы периодической системы. Газ жёлто-зелёного цвета с резким запахом. Химически очень активен (окислитель). Применяют для обеззараживания (хлорирования) воды. Токсичен. Обладает канцерогенными и мутагенными свойствами, негативно влияет на все функции организма, подавляет иммунитет, может привести к образованию злокачественных опухолей. По данным американских исследований, у людей, постоянно употребляющих хлорированную воду, вероятность рака мочевого пузыря на 21% и рака прямой кишки на 38% выше, чем у тех, кто пьет очищенную, но нехлорированную воду.

Статті

«Я не користуюся фільтром для води, я тільки збираюся!»

«Я не користуюся фільтром для води, я тільки збираюся!»

Кожного разу відчуваючи запах хлорки у воді і бачачи білі пластівці на дні чайника ми вирішуємо купити фільтр для води. Але підходячи в магазині до стелажів з численними коробками різних виробників, губимося і відкладаємо покупку на наступний раз. Давайте переконаємося, що вибір фільтру для води справа не складна, якщо знати критерії відбору.
Заощаджуємо воду - економимо гроші

Заощаджуємо воду - економимо гроші

В середньому, лише 3% побутової води використовується для питних цілей, тобто або споживається прямо з-під крана, або очищається фільтром для води. Решта вода витрачається набагато щедрішим і думки про економію приходять в голову лише після установки водолічильника.
Фільтри-глечики

Фільтри-глечики

Те, що тече з кухонного крана середньостатистичної господині, називається звичайною водопровідною водою і являє собою коктейль з хлору, різних солей, заліза та ін Всі ми помічаємо характерні прояви цих компонентів: і хлорний запах, і накип у чайнику. Що ми робимо? Правильно, або замружуєтеся і все одно п'ємо під крана, або купуємо бутильовану воду, або в нашому будинку з'являється новий мешканець – фільтр-глечик - самий компактний варіант фільтра для води.
Таємниця  весняного настрою у воді?

Таємниця весняного настрою у воді?

Ось і прийшли до нас теплі сонячні дні. Пора гуляти, веселитися ... Але багатьом з нас зовсім не весело. Занепад сил, похмуре настрій, та й зовнішній вигляд залишає бажати кращого. Треба б позбутися кількох зайвих кілограмів, а ще купити багато різних кремів і масок для шкіри. А ще руки сохнуть ...
5 міфів про очищення води

5 міфів про очищення води

Часто освічені і цілком розсудливі люди, приймаючи рішення про необхідність очищення води, вибирають не ефективні, а іноді і небезпечні для здоров'я, способи.

Статті 1 - 5 из 24 След.Конец→→
1 2 3 4 5