Про компанію

  ЗАТ «МЕТТЕМ-Технології» - компанія-виробник фільтрів для очищення води торгової марки БАР'ЄР.

 
Кассеты для фильтров-кувшинов
Компанія почала виробляти побутові фільтри для очищення питної води ще у 1993 році. З тих пір пройшло більше 15 років, і сьогодні БАР'ЄР - це 4 виробничих підприємства, власна науково-дослідна лабораторія, повністю автоматизовані і роботизовані німецькі виробничі лінії і більше 300 кваліфікованих співробітників. 

Вже через 2 роки після заснування компанії фільтри БАР'ЄР стали користуватися стабільним попитом. І в 1995 році на базі ракетно-космічного комплексу «Енергія» у місті Королеві почався масовий випуск фільтрів-глечиків. 

Продовжуючи вдосконалювати фільтруючий складу змінних касет, залучаючи до роботи кращих вчених-хіміків, до 1998 року був розроблений оптимальний склад змінної касети.

З 2000 року фільтри БАР'ЄР відомі не тільки в Росії, де ними вже користуються понад 8 млн. сімей, але і на ринках Європи (Франція, Сербія). Продукція успішно продається на території республік колишнього СРСР (Україна, Білорусь, Молдова) та Азії (Монголія).  

Производство фильтров-кувшиновОдним з конкурентних переваг Компанії є лінійки високоякісної та високотехнологічної продукції, які задовольняють найвищим стандартам і широким потребам клієнтів. Продукція БАР'ЄР - це фільтри типа глека, фільтри проточного типу, пом'якшувачі води, професійні системи очищення води для заміських будинків, промислового виробництва, HoReCa, соціальних об'єктів, енергетики, транспорту. 

ЗАТ «МЕТТЕМ-Технології» - почесний член таких авторитетних організацій, як Асоціація Якості Води (Water Quality Association) і Міжнародна Асоціація Води (International Water Association).

Виставкова діяльність БАР'ЄР - це в середньому участь в 3 великих міжнародних виставках щорічно, проведення круглих столів та семінарів, присвячених проблемам водопідготовки, залучення нових партнерів. БАР'ЄР - постійний активний учасник таких міжнародних виставок, як «ЕКВАТЕК», «Aquatech», форуму «Чиста вода», виставки-форуму «Іннотех».

Стенд БАРЬЕР на выставке AquatechКомпанія не тільки надійний виробник якісних фільтрів, але і активний учасник соціальних проектів по забезпеченню населення РФ чистою питною водою. Фахівці компанії проводять роботу з оснащення шкіл, дитячих садків та інших установ соціального призначення системами доочистки води. 

Інноваційні проекти БАР'ЄР об'єднують розробки у всіх сферах водопідготовки - технології для захисту труб від корозії і жорсткості без витрат на хімічні реагенти; труби з ультратонкого шару нержавіючої сталі і пластика; сучасні технології опріснення та знезараження води; бездротові лічильники витрати води. 

БАР'ЄР - надійний бренд і для покупців, і для ділових партнерів. З року в рік компанія нарощує виробництво, якісно покращує продукцію відповідно до вимог часу і продовжує успішно завойовувати нові ринки.